• (+31) 648361366
  • Contact
Zoeken
Luxe villa in Jávea, te koop

Luxe villa in Jávea, te koop

Referentie: JavV00029

1.300.000€ (-1%)

Prijs: 1.290.000€

  • Bruikbare oppervlakte 325 m²
  • M² Grondstuk 1612 m²
  • Slaapkamers 5
  • Badkamers 5
-1%
Energie-certificering: B B

Map

Details

  • Type onroerend goed: Luxe villa
  • Type operatie: Te koop
  • Provincie: Alicante
  • Plaats: Jávea
  • Slaapkamers: 5
  • Badkamers: 5
  • Bruikbare oppervlakte: 325 m²
  • Bebouwde oppervlakte: 400 m²
  • M² Grondstuk: 1612 m²
  • Bouwjaar onroerend goed: Nieuwbouw
  • Energie-certificering (consumo): B
  • Energie-certificering (emisiones): B

Extra's

  • M² Woonkamer: 370 m²
  • Nº Gastentoilet/Douche: 5

(+34) 623602119

meer

Energie-certificering

Energie-certificering: B B

© DG Living & Investments 2026

Algemene voorwaarden