Villa in San Fulgencio, La Marina Urbanization, te koop
Referentie: MEs1259
149.500€ (-20%)
Prijs: 120.000€
- Bruikbare oppervlakte 70 m²
- M² Grondstuk 241 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
Beschrijving
We presenteren deze villa met geweldige mogelijkheden in de urbanisatie La Marina.
Gelegen op slechts 5 minuten lopen van alle voorzieningen. (Medisch centrum, stadhuis, agentschappen, banken enz....)
VERDELING:
1 woon-eetkamer.
1 Keuken met servicedeur met toegang tot de tuin.
1 badkamer met douche.
3 slaapkamers.
1 Berging met toegang vanaf de voorzijde van de woning.
Afgesloten terras aan de achterzijde van de woning.
OPMERKINGEN:
Aan de achterkant aangelegde gemeenschappelijke ruimtes, die toegang vanaf de achterkant van het huis mogelijk maken, waardoor zowel het plezier als het onderhoud ervan wordt vergemakkelijkt.
Mogelijkheid om de woning uit te breiden en een privézwembad en afgesloten garage te bouwen.
URBANISATIE VAN LA MARINA:
Gelegen op slechts 4 kilometer van een van de best beschermde stranden aan de Costa Blanca.
Gelegen op 20 minuten van de internationale luchthaven van Alicante en op 15 minuten van de steden Elche en Torrevieja.
Voor elke kwestie met betrekking tot deze woning, aarzel niet om contact met ons op te nemen, wij helpen u graag verder.
Details
- Type onroerend goed: Villa
- Type operatie: Te koop
- Provincie: Alicante
- Plaats: San Fulgencio
- Zone: La Marina Urbanization
- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 1
- Bruikbare oppervlakte: 70 m²
- Bebouwde oppervlakte: 77 m²
- M² Grondstuk: 241 m²
- Bouwjaar onroerend goed: Tweedehands
- Energie-certificering (consumo):